Obľúbené 0

Najčastějšie otázky

Všeobecné

Snažíme sa, aby k vám zásielka dorazila v čo najkratšom čase. Doba výroby sa odvíja od vybraného produktu. Obvyklá doba výroby sú 1–2 pracovné dni, pri niektorých produktoch sa však doba výroby môže predĺžiť až na 7 pracovných dní. Doba doručenia od odoslania z našej výroby sú obvykle 1-2 pracovné dni.
Odoslanie zásielok:
Obrazy na plátne:1 pracovný deň
Obrazy na skle:
Obrazy s hodinami:3 pracovné dni
Fototapety:naša výroba 2 pracovné dni, externá výroba až 10 dní
Tapety:2 pracovné dni
Fototapety na dvere:3 pracovné dni
Rolety:8 pracovných dní
Paravány:5 pracovných dní
Plagáty:4 pracovné dni
Samolepky na stenu:2-3 pracovné dni
Podľa rozmerov zásielky a spoľahlivosti za Vás vyberieme najvýhodnejšieho dopravcu. Využívame dopravné spoločnosti GLS, Packeta, SPS Kuriér a Slovenskú poštu. Cena dopravy je €6, pri objednávke nad €100 je doprava zadarmo.
Platbu môžete vykonať týmito spôsobmi: prevodom na účet (zadarmo), online platbou cez GoPay (zadarmo), alebo dobierkou (2€).
Pokiaľ máte zľavový kód, uplatníte ho v poslednom kroku objednávky („pokračovať k pokladni → Objednávka → Máte zľavový poukaz?“ Po rozkliknutí sa objaví pole, kde môžete svoj zľavový kód vložiť). Zľava sa vám odpočíta na konci objednávky.

Obrazy na plátne

Áno, obraz na plátne je natiahnutý na nosnom ráme.
Rám má hrúbku 16 mm.
Áno, plátno je potlačené aj z bočných strán obrazu. Tlačíme kvalitnými farbami, ktoré si zachovávajú svoju farebnosť a neblednú.
K obrazom dodávame háčiky a skrutky. Nájdete ich pripevnené na bublinkovej fólii, v ktorej je obraz zabalený.
Áno, stačí nahrať vašu fotografiu tu a vybrať rozmer obrazu. Pokiaľ vám editor nefunguje správne, zašlite nám prosím fotografiu na emailovú adresu info@mivali.sk. Obratom Vám pošleme viac informácií, vrátane náhľadu vášho obrazu.

Obrazy na skle

Sklo má hrúbku 3 mm. Tlačíme kvalitnou UV tlačou priamo na sklo.
K obrazu dodávame samolepiace úchyty.

Obrazy s hodinami

Áno. Iba hodinové ručičky dodávame zvlášť, aby nedošlo k poškodeniu pri doručovaní.
Budete potrebovať 2x ceruzkové batérie typu AA, ktoré nie sú súčasťou balenia.
Áno. Na výber máte zo štyroch farieb hodinových ručičiek a z niekoľkých variant designu ciferníka. Pri výbere viacdielneho obrazu si môžete zvoliť, na ktorý diel ciferník umiestnite.

Fototapety

Fototapety vyrábame z kvalitného vliesového materiálu.
Nie, povrch fototapety je hladký a matný.
K fototapete dodávame lepidlo a návod. Ďalšie pomôcky ponúkame zvlášť vo výhodnom balení.
Fototapetu dodávame v rolke, na ktorej sú vyznačené a očíslované jednotlivé pásy. Pri niektorých motívoch vám môže prísť fototapeta už narezaná na jednotlivé diely. Diely sú očíslované pre jednoduchšiu inštaláciu. K fototapete prikladáme aj návod a lepidlo.
Áno, vytvoríme vám individuálnu fototapetu na mieru aj s vizualizáciou. Táto služba je za príplatok. Pokiaľ máte záujem o fototapetu na mieru, kontaktujte nás cez emailovú adresu info@mivali.sk.

Tapety

Tapety vyrábame z kvalitného premiového vliesového materiálu s gramážou 185 g/m².
Nie, povrch tapety je hladký a matný.
K tapete dodávame lepidlo a návod. Ďalšie pomôcky ponúkame zvlášť vo výhodnom balení.
Tapetu dodávame v 10m rolke. V rolke sa nachádza obrazový návod, ako tapetovať. Lepidlo je súčasťou balenia.

Fototapety na dveře

Fototapeta na dvere je vyrobená z fólie z mäkčeného PVC. Povrch je matný a hladký. Fototapeta je samolepiaca a je vhodná na hladký povrch dverí.

Samolepky na stenu

Samolepky sú vyrobené z odolného textilného materiálu. Povrch je hladký a matný. Tlačíme UV tlačou. Používame ekologické farby.
Áno, samolepky môžete nalepiť na nábytok alebo dvere. Povrch musí byť očistený, odmastený a hladký. Pomocou menšej samolepky na menej viditeľnom mieste nábytku si overte, či samolepka pri odlepení nepoškodí povrch.

Plagáty

Plagáty tlačíme na kvalitný fotografický papier HP Satin 230 g/m². Povrch je matný a lesklý.
Áno, v našej ponuke nájdete plagáty, ktoré sa k sebe skvele hodia. Vytvorte si sériu plagátov na stene vo vašom interiéri.
K plagátom si môžete vybrať rámy, ktoré perfektne sedia k daným rozmerom. Na výber sú hliníkové rámy v rôznych farbách. Rámy sú za príplatok.

Paravány

Paravány vyrábame z kvalitného polyesterového plátna s gramážou 260 g/m2, ktoré je natiahnuté na rám z MDF materiálu. Plátno je potlačené modernou technológiou latexovej tlače. Povrch je matný a hladký.
Predná časť paravánu (vrátane hrán) je potiahnutá plátnom, na ktorom je vytlačený vami vybraný motív. Zadná časť je opatrená čiernou textíliou.